Poprad oraz Demanowskie Jaskinie

Warsztaty na Słowacji w dniach 13-15.09.2013, Demianowskie Jaskinie oraz Poprad

W dniach 13-15.09.2013 roku w ramach programu transgranicznego - „Po obu stronach Karpat. Cykl warsztatów młodzieży polskiej i słowackiej " odbyły się warsztaty dla 20 beneficjentów programu w tym  - 5 h zajęć teoretycznych i praktycznych z podstaw fotografii. Zwiedzanie zabytków Popradu połączone z wykładami o walorach turystyczno - kulturalnych Ziemi Presovskiej, oraz wyjazd do Demianowskiej Jaskini Wolności leżącej w Niżnych Tatrach. W czasie pobytu przeprowadzono w sumie 5 h warsztatów w tej tematyce połączone z wykładami na temat antydyskryminacji i tolerancji. W zajęciach uczestniczył o w sumie 4 uczestników partnera słowackiego.

V dňoch 13.-15.9.2013 sa v rámci cezhraničného programu „Po oboch stranách Karpat. Cyklus workshopov pre poľskú a slovenskú mládež" uskutočnili workshopy pre 20 beneficientov programu vrátane 5 h teoretických a praktických aktivít v oblasti základov fotografie. Návšteva pamiatok Popradu bola spojená s prednáškami o turisticko-kultúrnych prednostiach Prešovského kraja a s exkurziou do Demänovskej jaskyne slobody v Nižných Tatrách. Počas pobytu sa uskutočnilo celkovo 5 h workshopov s touto tematikou spojených s prednáškami o tolerancii a o predchádzaní diskriminácii. Na aktivitách sa zúčastnili celkovo 3 účastníci slovenského partnera.