22-24.03.2013

W dniach 22-24.03.2013 roku w ramach polsko-słowackiego programu współpracy transgranizcnej została zrealizowana pierwsza praktyczna cześć projektu pt. „Po obu stronach Karpat.Cykl warsztatów młodzieży polskiej i słowackiej ” . W warsztatach uczestniczyło 20 beneficjentów programu.

W dniach 22-24.03.2013 roku w ramach programu „Po obu stronach Karpat.Cykl warsztatów młodzieży polskiej i słowackiej ” odbyły się warsztaty dla 20 beneficjentów programu. Beneficjenci realizujący program uczestniczyli w 5 h teoretycznych i praktycznych zajęciach warsztatowych w zdobyciu umiejetności podstaw fotografi. Kolejnym etapem było zwiedzanie zabytków Keźmarka oraz Starej Lubovni połączone z wykładami o walorach turystyczno – kulturalnych Kraju Presovskiego, w sumie 5 h warsztatów połączone z wykładami na temat antydyskryminacji.

V dňoch 22-24.03.2013 sa v rámci programu „Po oboch stranách Karpát. Cyklus workshopov pre poľskú a slovenskú mládež ” uskutočnili workshopy pre 20 beneficientov programu. Beneficienti realizujúci program sa zúčastnili 5 h teoretických a praktických workshopových aktivít pre získanie schopností v oblasti základov fotografie. Ďalšou etapou bolo navštevovanie pamiatok Kežmarku a Starej Ľubovne spojené s prednáškami o turisticko-kultúrnych výhodách Prešovského kraja, celkom 5 h workshopov spojených s prednáškami o antidiskriminácii.